Vizyon ve Misyon

Vizyon
Bilişim sektöründe bugünün ve geleceğin teknolojilerine değer katan Türkiye merkezli dünya çapında bir şirket olmak.

Misyon
Etkin ve verimli kaynak kullanımı ile müşterilerimize rekabet üstünlüğü sağlayacak güvenli ve esnek yapılar geliştirmek. Geleceğe odaklanarak bugüne katkıda bulunacak bilgi teknolojilerini ve hizmetlerini sunmak.

Şirket Profili

Proax yazılım danışmanlık olarak şirketlerin tam ihtiyacı olan çözümlere ulaşmasını sağlamak birincil hedefimizdir. Bu amaç için yola çıktığımız günden itibaren alanında uzmanlaşmış kadromuzla birlikte değerli iş ortaklarımızın ve çözüm sunduğumuz müşterilerimizin katkılarıyla bu gün pek çok sektörde etkin ve başarılı yazılımlarla ve danışmanlık hizmetleriyle müşterilerimizin rekabet gücüne güç katmaktayız.

Projelerimizde, tarafsız yaklaşımın ürettiği dengeli ve uygulanabilir çözümler, uyum gerektiren ve bütünleşik bir akışın sağlanması için gerekli olan sektörümüzde, bizi ve müşterilerimizi daima doğru sonuçlara götürmektedir. Bu konuda ‘Her projemiz ilk projemiz ve her müşterimiz referans projemizdir’ ilkeleriyle büyük bir heyecan ve azimle çalışmaktayız.

Proax'ın en büyük artısı bu ilkelerdir. Çünkü her şirket, yaşayan ve değişen bir organizma gibidir. Bu organizma koşullarına göre karar verme, veri ve bulguları doğru değerlendirerek, çözüm ve fayda sağlama en önemli kabiliyetimizi oluşturmaktadır. Aynı sektörde faaliyet gösteren iki şirket arasında iş akışı bakımından majör farklar olabilmektedir. Bu doğrultuda; çözüm alternatiflerinin sonuç ve hedeflerinin mümkün oldukça ölçülebilir kıstaslardan oluşturulması; gerçekçi varsayım ve analitik çalışmalara dayandırılması temel amacımızdır. Proax olarak birden fazla alanda uzmanlaşan ekibimiz bu alanlarda sağladığı tarafsız ve etkin bilgi, öneri ve uygulama desteğini müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda uygular. Bu nedenledir ki yaptığımız her proje birbirinden farklıdır; eğer bunları bir cümle ile özetlememiz gerekirse ? Biz sadece yazılım geliştirmiyoruz, tecrübelerimizle firmalarımıza ışık tutuyoruz?.

Proax Ekibi